STAŻ- POMOC ADMINISTRACYJNA (FESL)

placeChorzów calendar_month
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
 •  Uprawnienia: dobra znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
apartmentNetiaplaceKatowice, 6 km od Chorzów
oferujemy, Płatny 6-miesięczny staż (od 01.07 do 31.12.2024),, Opiekuna merytorycznego, który wprowadzi w świat Grupy Polsat Plus,, Elastyczne ustalenie grafiku realizacji stażu - minimalna dostępność 25h/tyg.,, Szkolenia i rozwojowy feedback,, Certyfikat...
electric_boltNatychmiastowy start

Staż w dziale administracji

apartmentLIBRUSplaceKatowice, 6 km od Chorzów
Jak to działa?  •  staż trwa 3 miesiące: od 10.06  •  06.09 lub z dwutygodniową przerwą w trakcie jego trwania tj.  10.  06  •  26.07 + 12.08  •  20.09  •  współpracujemy w oparciu o umowę o praktykę absolwencką, skierowaną dla osób, które w dniu rozpoczęcia praktyki...
business_centerWysoka pensja

Staż w Dziale Technologii

apartmentFOXplaceWilamowice (SLA), 45 km od Chorzów
technologicznej dla produkowanych detali,  •  usprawnienia (optymalizacja) i wdrażania procesów technologicznych,  •  koordynację modyfikacji produktowych,  •  projektowanie i uruchamianie produkcji nowych produktów. Staż w FOX to szansa na zdobycie wartościowego...