Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Adiunkt

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Adiunkt
MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: Historia  •  Zawody: Pracownik galerii / muzeum (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)  •  Języki: polski, w mowie - B1 - średnio...
aplikuj.pl -
Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau-Oświęcim
Zakres obowiązków:  •  przygotowanie i organizowanie szkoleń uczniów szkół ponadpodstawowych, studentów uczelni wyższych z Polski i zagranicy w ramach warsztatów, seminariów, konferencji, kursów i praktyk,  •  przygotowanie, organizowanie sesji...
praca.pl -