Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Animator Kultury

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Animator Kultury
Centralna Baza Ofert Pracy-Ropica Polska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie zawodowe  •  Inne wymagania: wykształcenie średnie niezbędne, wyższe - mile widziane; staż pracy - mile widziany  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych...
aplikuj.pl -
Health Resort & Medical Spa Panorama Morska-Jarosławiec (ZAC)
do pracy  •  organizacja, punktualność, rzetelne wypełnianie obowiązków  •  kultura osobista  •  zdolności manualne  •  pomysłowość, energiczność, pogoda ducha  •  otwartość na ludzi, samodzielność, towarzyskość  •  możliwość pracy również w weekendy  •  kurs animatora...
jmmst.com -
Przedszkole 420 Nasza Bajka-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)  •  Zawody: Nauczyciel przedszkola (wymagany staż - lata: 2)  •  Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne,Animator czasu wolnego, nawiązywanie...