Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Barman, Małopolskie

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Barman, Małopolskie
HOUSE SOLUTIONS SP Z O O-Kraków
do samodzielnej pracy w terenie zaangażowanie, inicjatywa, samodzielność prawo jazdy kat. B Mile widziane doświadczenie w pracy z klientem (telefoniczna obsługa klienta, kelner, barman) To oferujemy wynagrodzenie podstawowe wynagrodzenie prowizyjne wybór formy...
Mlekspol sp. z o.o.-Dąbrowa Tarnowska
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie bez znaczenia, mile widziana książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych, chęci do pracy. Zakres obowiązków: przygotowywanie i podawanie...
aplikuj.pl -

Barman - Podobne oferty w pobliżu Małopolskie:

Zwiększ zakres poszukiwania:

Otrzymuj najnowsze oferty z kategorii Barman - Małopolskie