Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Ekonomista

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Ekonomista
Centralna Baza Ofert Pracy-Siedlce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: pomaturalne/policealne  •  Zawody: Technik ekonomista*  •  Uprawnienia: obsługa komputera  •  Inne wymagania: oferta stażu skierowana do osob zarejestrowanych w ewidencji PUP Siedlce...
aplikuj.pl -
ALTOR Sp. z o. o.-Łódź
Opis stanowiska  •  Współpraca przy bieżącej koordynacji i administracji projektem w zakresie rzeczowo-finansowym, kontrola dokumentów pod kątem formalnym, merytorycznym i rachunkowym oraz poprawności i zgodności z umowami,  •  Weryfikacja realizacji...
praca.pl -
Centralna Baza Ofert Pracy-Nowy Sącz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne, kierunek: technik ekonomista  •  Inne wymagania: znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office, Word, Excel, uczciwość, skrupulatność, praca wykonywana...
Centralna Baza Ofert Pracy-Zakopane
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Uprawnienia: obsługa komputera  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN