Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • ELBUD

Praca ELBUD

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: ELBUD
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse  •  Zawody: Księgowy (wymagany staż - lata: 3)  •  Języki: polski, w mowie  •  B1 - średnio zaawansowany, w piśmie  •  B1 - średnio...
aplikuj.pl -
ELBUD-PROJEKT Warszawa Sp. z o.o.-Warszawa
ELBUD Warszawa jest jedną z wiodących firm polskiego sektora budownictwa elektroenergetycznego. Od 70 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych pracowników z najnowszą wiedzą techniczną...
jober.pl -
PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o.-Radom
preferencyjne pożyczki  •  dodatkowe świadczenia socjalne  •  paczki świąteczne PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA ELEKTROENERGETYCZNEGO ELBUD WARSZAWA sp. z o.o. Od 70 lat projektujemy i budujemy obiekty energetyczne najwyższej jakości, łącząc profesjonalizm naszych...
pracuj.pl -
Nie przegapisz już żadnej ciekawej oferty pracy!
To nic nie kosztuje, a z maili możesz zrezygnować w dowolnym momencie
Otrzymuj maile z nowymi ofertami pracy!