Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km

Praca Finanse, Włocławek

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Finanse, Włocławek
Wędzarnia Dubielak Sp. z o. o.-Gostynin, 36 km od Włocławek
systemu SAP, SYS OW itp.  •  Przygotowywanie opisów procesów wewnętrznych w zakresie controllingu i wzorów raportów wewnętrznych. Nasze wymagania  •  Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, informatyka, zarządzanie lub pokrewne).  •  Minimum 3 letnie...
jmmst.com -
Mobilne Usługi Doradcze Jolanta Kęsicka-Płock, 45 km od Włocławek
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: finanse/ rachunkowość/ prawo  •  Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B  •  Inne wymagania: min. 3 lata doświadczenia, dobra znajomość MS Office...
aplikuj.pl -
CPL Jobs .-Płock, 45 km od Włocławek
czegoś dla siebie? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i kogo obecnie szukamy: https://www.pl.cpl.com/oferty-pracy Zaprojektuj z nami swoją przyszłość! accounting, accountant, finance, ar, gl, rtr, księgowość, finanse, należności, księga główna, środki...
jmmst.com -