Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Główny Księgowy, Małopolskie

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Główny Księgowy, Małopolskie
GMINNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W MĘDRZECHOWIE-Mędrzechów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie zawodowe 4-letnie,średnie ogólnokształcące,średnie branżowe  •  Inne wymagania: Wykształcenie średnie, mile widziane doświadczenie  •  Przeznaczone...
aplikuj.pl -
HAYS POLAND Sp. z o.o.-Kraków
Główna Księgowa/Główny Księgowy lokalizacja: Kraków (małopolskie) numer referencyjny: 1184670/jobs.pl forma zatrudnienia: Pełny etat Zakres odpowiedzialności:  •  Prowadzenie pełnej księgowości firmy zgodnie z polską ustawą o rachunkowości...
jobs.pl -
OJCOWSKI PARK NARODOWY Z SIEDZIBĄ W OJCOWIE-Olkusz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: pomaturalne/policealne, ekonomiczne  •  Zawody: Główny księgowy (wymagany staż - lata: 6)  •  Inne wymagania: Wymagany jeden z poniższych warunków:  •  ukończone ekonomiczne...