Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Herbapol

Praca Herbapol

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Herbapol
HERBAPOL - LUBLIN S.A.-Białystok
Białystok Opis stanowiska:  •  Utrzymanie właściwego funkcjonowania maszyn i instalacji.  •  Konserwacja sprzętu produkcyjnego, rozwiązywanie problemów mechanicznych/elektrycznych związanych z maszynami produkcji, instalacji, zasilania i...
KRAKOWSKIE ZAKŁADY ZIELARSKIE HERBAPOL W KRAKOWIE SPÓŁKA AKCYJNA-Wadowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: chemiczny/ biologiczny  •  Uprawnienia: umiejętność wykonywania badań na HPLC i GC  •  Inne wymagania: Wykształcenie wyższe min....
aplikuj.pl -
HERBAPOL - LUBLIN S.A.-Lublin
Asystent Laboratorium 🧪 🌍 Lokalizacja: Lublin 💡 Opis stanowiska:  •  Wykonywanie analiz fizyko – chemicznych oraz chemicznych (instrumentalnych )zgodnie z ustaloną dokumentacją.  •  Wykonywanie badań organoleptycznych produktów gotowych.  •  Kontrola...