Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Agencja
  • Randstad

Praca Hostessa

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Hostessa
Randstad Polska Sp. z o.o.-Warszawa
Poszukujesz pracy dodatkowej? Jeżeli jesteś osobą komunikatywną oraz dynamiczną i potrafisz budować trwałe relacje z klientami, zapraszamy do aplikowania! Lokalizacja: Warszawa, Atrium Targówek Host/Hostessa Atrium Targówek Nr ref.: 90/2/2024/NF...
jobs.pl -
Centralna Baza Ofert Pracy-Myszków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA:  •  Inne wymagania: Aktualne badania sanepid.  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 28  •  Opis...
aplikuj.pl -
Otrzymuj najnowsze oferty pracy - Hostessa