Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km

Praca Inżynier Instalacji Sanitarnych, Kraków

1 - 3 z 3
Szukaj pracy w
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Inżynier Instalacji Sanitarnych, Kraków
Murapol Architects Drive S.A.-Kraków
Asystent projektanta instalacji sanitarnych Miejsce pracy: Kraków (małopolskie) Numer referencyjny: Kraków/jobs.pl Twój zakres obowiązków  •  uczestnictwo w sporządzaniu projektów instalacji sanitarnych  •  współuczestnictwo w analizie dokumentacji...
jobs.pl -
JEDNOSTKA WOJSKOWA 1155 (8 BAZA LOTNICTWA TRANSPORTOWEGO W KRAKOWIE-BALICACH)-Balice, 11 km od Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)  •  Zawody: Inżynier inżynierii środowiska - instalacje sanitarne  •  Inne wymagania: Uprawnienia budowlane dla inspektora branży sanitarnej...
aplikuj.pl -
Centralna Baza Ofert Pracy-Wieliczka, 12 km od Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: inżynieria środowiska lub sanitarna lub architektura lub budownictwo  •  Inne wymagania: Wyższe inżynieria środowiska lub sanitarna lub architektura...