Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Karabela

Praca Karabela

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Karabela
P.W. Karabela Sp. z o.o.-Rzeszów
wykonawstwo, przeglądy i konserwacje instalacji systemów SSWiN, CCTV, SKD; przyłączanie systemów do stacji odbiorczej USI, zapewnienie sprawności bazy monitorującej; bieżącą współpracę z kontrahentami w zakresie zainstalowanych systemów alarmowych...
gowork.pl -
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARABELA Sp. z. o. o.-Międzybrodzie Bialskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: podstawowe  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 2 121 PLN  •  System wynagrodzenia: Czasowy ze...
aplikuj.pl -
Otrzymuj najnowsze oferty pracy - Karabela