Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Silva Sp. z o.o.

Praca Kierowca Kat C E, Zachodniopomorskie

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Kierowca Kat C E, Zachodniopomorskie
Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.-Szczecin
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Transport pomiędzy budowami, dostarczanie komponentów oraz towarów,  •  Pomoc na placu budowy. WYMAGANIA:  •  Doświadczenie w pracy jako kierowca,  •  Prawo jazdy kat. C+ E,  •  Uprawnienia HDS. OFERUJEMY:  •  Polska umowa o pracę...
aplikuj.pl -
Silva Sp. z o.o.-Szczecinek
Po zdobyciu doświadczenia możliwość podjęcia pracy na trasach Oczekujemy:  •  Prawo jazdy kat. C+E  •  Gotowości do pracy w systemie 4-brygadowym  •  Mile widziane uprawnienia na HDS To oferujemy:  •  Atrakcyjne wynagrodzenie  •  Stabilne zatrudnienie w oparciu...
jmmst.com -
TRANS POLONIA S.A.-Stargard
przyuczenia Nasze wymagania :  •  prawo jazdy kat. C + E oraz kurs na przewóz rzeczy  •  ważna karta kierowcy  •  odpowiedzialność Mile widziane :  •  uprawnienia ADR (cysterny)  •  znajomość języka angielskiego lub niemieckiego  •  doświadczenie To oferujemy...
erecruiter.pl -