Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Plus

Praca Kierowca Magazynier, Mazowieckie

1 - 5 z 5
1 - 5 z 5
Wyniki wyszukiwania - Praca: Kierowca Magazynier, Mazowieckie
Grudnik Sp. z o.o.-Radzymin
Ogólnopolska Firma Handlowa działająca w branży instalacyjno-grzewczej poszukuje pracownika na stanowisko: teren woj. mazowieckiego, podlaskiego Wymagania:  •  Prawo jazdy kategorii C,  •  Elektroniczna karta kierowcy,  •  Doświadczenie na podobnym...
jmmst.com -
DEBIUT PLUS sp. z o.o.-Klaudyn
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Inne wymagania: Uprawnienia na wózki widłowe UDT  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:
aplikuj.pl -
Kaczmarek Electric S.A.-Radom
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju. Twój zakres obowiązków :  •  Obsługa magazynu związana z przyjęciem, przechowywaniem i wydawaniem towarów  •  Obsługa klientów (kompletacja i przygotowywanie zamówień, wydawanie towarów)
erecruiter.pl -
GAMA sp. j. JERZY PLICHTOWICZ BOGDAN MODZELEWSKI-Przasnysz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe  •  Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B  •  Inne wymagania: doświadczenie mile widziane  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy:...
SZYNEX HURTOWNIA MIĘSA I WĘDLIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-Siedlce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Uprawnienia: prawo jazdy kat. B  •  Inne wymagania: mile widziana książeczka do celów sanitarno epidemiologicznych - możliwość jej wyrobienia