Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Malarz Piaskarz

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Malarz Piaskarz
SYNERGIS BDT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-Katowice
min. 6 miesięcy na podobnym stanowisku. Wymagane uprawnienia malarza, piaskarza konstrukcji stalowych. Wymagane umiejętności: malowanie, piaskowanie konstrukcji stalowych. Obsługa pompy malarskiej oraz piaskarki.  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób...
aplikuj.pl -
CORTEC sp. z o.o.-Płock
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Inne wymagania: doświadczenie w zawodzie umiejętności malowania-piaskowania konstrukcji przemysłowych  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób...
Otrzymuj najnowsze oferty pracy - Malarz Piaskarz