Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km
Firma
  • Toyota

Praca Mechanik Maszyn Rolniczych, Warszawa

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Mechanik Maszyn Rolniczych, Warszawa
TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.-Warszawa
hydrauliki i elektrotechniki Doświadczenie zawodowe w zakresie napraw i konserwacji wózków widłowych / samochodów / maszyn budowlanych / maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów Zdolności organizacyjne Komunikatywność, dyspozycyjność...
jmmst.com -
B8 Recruitment Sp. z o.o.-Błonie (MAZ), 27 km od Warszawa
informacji od producenta maszyn. WYMAGANIA:  •  znajomość j. niemieckiego w stopniu zaawansowanym - warunek konieczny;  •  wiedza techniczna, mechaniczna z zakresu budowy maszyn rolniczych i leśnych;  •  doświadczenie w obsłudze klienta;  •  prawo jazdy kat B...
aplikuj.pl -
TOYOTA Material Handling Polska Sp. z o.o.-Legionowo, 20 km od Warszawa
/ maszyn rolniczych / innych urządzeń mechanicznych lub pojazdów  •  Zdolności organizacyjne  •  Komunikatywność, dyspozycyjność, samodzielność, odpowiedzialność  •  Prawo jazdy kat. B Mile widziane:  •  Uprawnienia konserwacyjne UDT na wózki widłowe...
AGRO-BET sp. z o.o.-Grójec (MAZ), 42 km od Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN  •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Firmy poszukujące pracowników w Warszawa:

Mechanik Maszyn Rolniczych - Podobne oferty w pobliżu Warszawa:

Praca: Mechanik Maszyn Rolniczych, Warszawa - Podobne oferty: