Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km

Praca Mechanik Samochodów Ciężarowych, Kraków

1 - 3 z 3
Szukaj pracy w
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Mechanik Samochodów Ciężarowych, Kraków
M&M SERWIS S.C. MARCIN DUDEK, MATEUSZ KASPRZYK-Kraków
Mechanik samochodów ciężarowychMiejsce pracy: KrakówTwój zakres obowiązków  •  Diagnozowanie usterek mechanicznych w samochodach ciężarowych  •  Wykonywanie napraw i konserwacji pojazdów  •  Przeglądanie i wymiana podzespołów mechanicznych  •  Wymiana...
PREZERO MAŁOPOLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: zasadnicze branżowe, mechaniczne, kierunek: mechanik  •  Zawody: Mechanik samochodów ciężarowych (wymagany staż - lata: 2)  •  Uprawnienia: chęć do pracy,uprawnienia spawacza...
aplikuj.pl -
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.-Modlnica, 9 km od Kraków
/jobs.pl Zakres obowiązków:  •  naprawa i serwisowanie pojazdów użytkowych (autobusów i samochodów ciężarowych) zgodnie ze specyfikacjami producenta,  •  diagnozowanie i usuwanie usterek technicznych i źródeł błędów,  •  przeprowadzanie inspekcji i kontroli...
jobs.pl -