Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Agata
  • Silverhand

Praca Montaż Mebli, Mazowieckie

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Montaż Mebli, Mazowieckie
AGATA Spółka Akcyjna-Radom
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało:  •  Montaż mebli pokojowych oraz kuchennych w Salonie Agata;  •  Prace pomocnicze związane z instalacją i montażem mebli;  •  Prace przygotowawcze przy budowie ekspozycji....
praca.pl -
3 podobne oferty: Poznań, Toruń, Słupsk
SILVERHAND-Warszawa
respektowane prawo do urlopu  •  nasze usługi są bezpłatne (m. in. tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji) Do głównych zadań osoby zatrudnionej należy:  •  prace stolarskie przy kamperach  •  montaż mebli w kamperach...
jmmst.com -
EFFECT JERZY BOGUSZ-Mazowieckie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 29,6 PLN  •  Opis...
aplikuj.pl -

Firmy poszukujące pracowników w Mazowieckie:

Praca: Montaż Mebli, Mazowieckie - Podobne oferty:

Zwiększ zakres poszukiwania:

Otrzymuj najnowsze oferty z kategorii Montaż Mebli - Mazowieckie