Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km
Firma
  • Silverhand

Praca Monter Spawacz, Gdańsk

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Monter Spawacz, Gdańsk
SILVERHAND-Gdańsk
Oferujemy:  •  zatrudnienie na warunkach niemieckich - niemiecka umowa o pracę (nie w delegacji)  •  atrakcyjne wynagrodzenie 17,32 EUR brutto / godzinę + 3,00 EUR diety godzinowej  •  zakwaterowanie GRATIS, opłacone przez Pracodawcę  •  szybki proces...
jmmst.com -
Serwis Personalny Poland-Chwaszczyno, 18 km od Gdańsk
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Spawanie całek hydraulicznych  •  Montaż elementów armatury hydraulicznej WYMAGANIA:  •  Doświadczenia na podobnym stanowisku  •  Uprawnienia TIG i/lub MAG potwierdzonego ważnym certyfikatem OFERUJEMY:  •  Stałe godziny...
aplikuj.pl -
ZIS-Gdynia, 20 km od Gdańsk
Montera, spawacza gazowego. ,chętnie emeryta lub rencistę /praca w ciepłownictwie / na terenie Gdyni,, zatrudnię....
lento.pl -