Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Nauczyciel Języka Polskiego, Śląskie

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Nauczyciel Języka Polskiego, Śląskie
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 9 IM IM. JANA BRZECHWY-Katowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: Filologia polska  •  Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne  •  Inne wymagania: Wymagane wykształcenie wyższe kierunkowe...
aplikuj.pl -
LUDOWY KLUB SPORTOWY ŁUCZNIK - ŻYWIEC-Żywiec
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne  •  Inne wymagania: Kierunek: filologia polska  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...