Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km

Praca Pomoc Nauczyciela, Kraków

1 - 4 z 4
Szukaj pracy w
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Pomoc Nauczyciela, Kraków
TOMMAR CRECHE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-Kraków
specjalności wychowanie przedszkolne/edukacja wczesnoszkolna  •  Doświadczenie w pracy na stanowisku nauczyciela będzie dodatkowym atutem, ale pomogę również w zdobyciu doświadczenia  •  Umiejętność organizacji swojej pracy, pracy z dziećmi i prowadzenia...
aplikuj.pl -
Kraina Bajeczna-Kraków
kwalifikacje będą dodatkowym atutem oraz dodatkowo premiowane. Bardzo proszę o zgłoszenia osób jedynie posiadających kwalifikacje na to stanowisko. Obecnie nie szukamy osób na stanowisko pomoc nauczyciela....
lento.pl -
Centralna Baza Ofert Pracy-Miechów (MAL), 33 km od Kraków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie zawodowe,średnie ogólnokształcące  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN
Kraków
Zapraszamy do współpracy studentki lub osoby posiadające status ucznia (warunek konieczny), które lubią pracę z dziećmi, cechuje je cierpliwość i umiejętność kreatywnego spędzania czasu. Nie oczekujemy doświadczenia, wykształcenie kierunkowe mile...
lento.pl -