Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Pomocnik Murarza

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Pomocnik Murarza
In-Serv Team Sp. z o. o.-Domatków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Prace pomocnicze przy murowaniu  •  Prace pomocnicze przy szalunkach  •  Prace porządkowe WYMAGANIA:  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata  •  Własne auto OFERUJEMY:  •  Atrakcyjna stawka 15-17€ /h (NA RĘKĘ)
jmmst.com -
Corona Invest Sp.zo.o.-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  murowanie ścian przy użyciu naszego sprzętu,  •  towarowanie materiałów płacone w godzinach 23 zł / h w sytuacji jeśli koordynator z pomocnik się nie wyrabiają,  •  posprzątanie gruzu po sobie,  •  pianowaniem ścian WYMAGANIA...
jmmst.com -