Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Rejestratorka Medyczna, Mazowieckie

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Rejestratorka Medyczna, Mazowieckie
SAMODZIELNY PUBLICZNY KLINICZNY SZPITAL OKULISTYCZNY-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę w zastępstwie WYMAGANIA:  •  Zawody: Rejestratorka medyczna  •  Języki: polski, w mowie  •  B1 - średnio zaawansowany, w piśmie  •  B1 - średnio zaawansowany  •  Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie średnie zawodowe...
aplikuj.pl -
LUMED PAWEŁ POPOWSKI-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: pomaturalne/policealne  •  Zawody: Rejestratorka medyczna  •  Języki: angielski, w mowie  •  A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie  •  A1 - początkujący,polski, w mowie  •  C2...