Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km

Praca Rolnictwo, Ciechanów

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Rolnictwo, Ciechanów
Timac Agro Polska Sp. z o.o.-Ciechanów
doświadczeniem w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego,  •  Pasjonujących się rolnictwem, dla których praca na polu jest zaletą;  •  Posiadających prawo jazdy kat. B; OFERUJEMY: Doradcy oferujemy:  •  Umowę o pracę na pełen etat – pierwszą umowę...
aplikuj.pl -
Dekra Praca Sp. z o.o.-Mazowieckie
jak i w terenie, naszym naturalnym środowisku. Udział w definiowaniu celów sprzedażowych i ich realizacja. Wymagania pracodawcy Wykształcenie wyższe z zakresu agronomii – mile widziane. Pasja do rolnictwa i technologii. Dobra znajomość polskiej społeczności...
Gospodarstwo Rolne POŚWIĘTNE Sp. z o.o.-Płońsk, 33 km od Ciechanów
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas nieokreślony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: podstawowe  •  Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w pracy w rolnictwie  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY...

Praca: Rolnictwo - Więcej lokalizacji:

Zwiększ zakres poszukiwania:

Otrzymuj najnowsze oferty z kategorii Rolnictwo - Ciechanów