Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • ISS Facility Services

Praca Sprzątanie, Łódzkie

1 - 5 z 5
1 - 5 z 5
Wyniki wyszukiwania - Praca: Sprzątanie, Łódzkie
ISS Facility Services Sp. z o.o.-Łódź
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości w obszarze biurowym, w tym:  •  Sprzątanie kuchni i toalet  •  Odkurzanie wykładzin  •  Mycie ekspresów  •  Codzienne opróżnianie koszy...
praca.pl -
Emerson Polska Sp. z o.o. Sp. k.-Piotrków Trybunalski
i fulfillmentowych poszukujemy osobę na stanowisko: Wymagania:  •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,  •  sprzątanie powierzchni biurowych oraz socjalnych,  •  praca na pół etatu w godzinach 6:00-10:00 Oferujemy:  •  pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie...
jmmst.com -
Łódź
GOSPODARZA domu, sprzątanie posesji - Śródmieście i Dąbrowa, 887–146–766...
gratka.pl -
Łódź
Szukam osoby do sprzątana klatek schodowych w apartamentowcu, Bałuty
gratka.pl -
Pabianice
Zatrudnię do pracy w Firmie Sprzątającej. Więcej szczegółów przy kontakcie telefonicznym. Mile widziane prawo jazdy kat. B. Praca na terenie Pabianic.
gratka.pl -