Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Sprzątanie, Podkarpackie

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Sprzątanie, Podkarpackie
Melograno agencja pośrednictwa pracy-Domatków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Przyjmowanie zamówień od gości;  •  Obsługa gości zgodnie z standardami firmy;  •  Serwowanie posiłków i napojów;  •  Doradzanie klientom w wyborze dań i napojów;  •  Sprzątanie stołów po zakończeniu posiłku;  •  Obsługa kasy...
jmmst.com -
In-Serv Team Sp. z o. o.-Domatków
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu  •  Sprzątanie domków i części wspólnych WYMAGANIA:  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata  •  Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY:  •  Stawka 9-11€/h...
jmmst.com -