Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Silverhand

Praca Sprzątanie, Zachodniopomorskie

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Sprzątanie, Zachodniopomorskie
Karlskrona-Szwecja
Zadania:  •  mycie, pranie, sprzątanie samochodów  •  renowacja lakieru metodą polerowania  •  ogólne przygotowanie samochodu do sprzedaży...
praca.pl -
In-Serv Team Sp. z o. o.-Szwecja
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:  •  Praca na stanowisku sprzątaczki na campingu  •  Sprzątanie domków i części wspólnych WYMAGANIA:  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata  •  Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny OFERUJEMY:  •  Stawka 9-11...
aplikuj.pl -
SILVERHAND-Szczecin
zamówień oraz obsługa kasy fiskalnej  •  porządkowanie stołów  •  sprzątanie przestrzeni restauracji  •  czyszczenie wyposażenia (sprzętu) w kuchni  •  prace pomocnicze w kuchni  •  usuwanie śmieci  •  wykonywanie zadań ustalonych przez Managera zmiany Wymagania...
jmmst.com -
JJS Kołecki-Dziwnów
Całoroczny Zakład Pielęgnacyjno Opiekuńczy w Międzywodziu przyjmie do pracy Panie sprzątające.
lento.pl -