Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Sprzedawca Części Samochodowych

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: Sprzedawca Części Samochodowych
I.MEGAMOT Mieczysław Hebda II. PRO-CAR Mieczysław Hebda wspólnik spółki cywilnej-Brzesko
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe  •  Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w handlu Wymagana znajomość branży motoryzacyjnej. Mile widziana znajomość języka angielskiego lub...
aplikuj.pl -
Arter Maria Bogdaniuk-Bytom
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Inne wymagania: Wymagania: bardzo dobra znajomość części samochodowych, umiejętność obsługi komputera i programów specjalistycznych, prawo...