Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Dokładna lokalizacja
  • Automatycznie
  • Dokładna lokalizacja
  • Mniej niż 15 km
  • Mniej niż 25 km
  • Mniej niż 35 km
  • Mniej niż 45 km
  • Mniej niż 55 km
  • Mniej niż 65 km
  • Mniej niż 75 km
Firma
  • Calzedonia
  • Żabka

Praca Sprzedawca, Kielce

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Sprzedawca, Kielce
Calzedonia Holding Spa-Kielce
połączeniu najnowszych trendów, kreatywności oraz komercyjnego podejścia. Zdobądź pracę w stylu INTIMISSIMI! Szukamy właśnie Ciebie! Sprzedawca Lubisz pracę z ludźmi, a bezpośredni kontakt z klientem to obszar, w którym czujesz się naprawdę komfortowo...
erecruiter.pl -
KiM-Kielce
INTER CARS S.A Kielce zatrudni handlowca/sprzedawcę Wymagane doświadczenie na ww stanowisku najlepiej w branży motoryzacyjnej
lento.pl -
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE ELTRON BOŻENA DOBOSZ-Szydłowiec, 43 km od Kielce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN  •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
aplikuj.pl -
Sklep Żabka-Kielce
Zatrudnię do pracy w sklepie Żabka Kielce ul. Solna. Obsługa klienta, dokładanie towaru, dbanie o czystość i ekspozycję. Sklep czynny w godz. 6-23, praca zmianowa
lento.pl -