Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Medicover

Praca Technik Dentystyczny, Mazowieckie

1 - 4 z 4
1 - 4 z 4
Wyniki wyszukiwania - Praca: Technik Dentystyczny, Mazowieckie
Medicover Stomatologia-Warszawa
Do Twoich zadań należeć będzie:  •  wykonywanie aparatów ortodontycznych ruchomych oraz z elementami spawanymi,  •  wykonywanie szyn relaksacyjnych i retencyjnych.
praca.pl -
PRACOWNIA PROTETYCZNA KA-DENT DARIUSZ KRENC-Płock
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: pomaturalne/policealne, kierunek: technik dentystyczny  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: od 4...
aplikuj.pl -
Do Twoich zadań należeć będzie:  •  projektowanie szablonów implantologicznych,  •  wykonywanie prac protetycznych i implantoprotetycznych,  •  pełnołukowe odbudowy implantologiczne typu all on,  •  praca w ramach wax-up digital.
praca.pl -
Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie:  •  wysoko estetycznych prac w odcinku przednim,  •  prac na implantach i licówek,  •  wax-upów oraz prac w kompozcie.
praca.pl -