Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Technik Informatyk, Mazowieckie

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Technik Informatyk, Mazowieckie
SMOKED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ-Warszawa
System operacyjny, Windows, LinuxTwój zakres obowiązków, Konfiguracja sprzętów sieciowych: routery, routery mobilne, switche, radiolinie, Serwis zdalny urządzeń sieciowych, Serwis i wsparcie klienta w przypadku awarii, Konfiguracja routerów...
jmmst.com -
SĄD APELACYJNY w Lublinie-Grójec (MAZ)
wykształcenie średnie lub średnie branżowe (techniczne)-w przypadku stanowiska technik informatyk Znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego i urządzeń peryferyjnych oraz ich serwisowania; Praktyczna znajomość systemów Microsoft Windows 10,11.3...
aplikuj.pl -
Centralna Baza Ofert Pracy-Warszawa
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Nie dotyczy WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie ogólnokształcące  •  Inne wymagania: wykształcenie średnie.  •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak OFERUJEMY:  •  Wynagrodzenie brutto: 1 790,3 PLN