Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji

Praca Technik Pojazdów Samochodowych

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Technik Pojazdów Samochodowych
ARTGRAFCARS sp. z o.o.-Jelcz Laskowice
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Zakres obowiązków / Opis stanowiska  •  Profesjonalne przygotowanie powierzchni pojazdów przed aplikacją folii PPF i winylu, w tym czyszczenie, odtłuszczanie i ewentualne usuwanie drobnych uszkodzeń lakieru.  •  Precyzyjne...
aplikuj.pl -
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej-Warszawa
i eksploatacją pojazdów. Wymagania:  •  Wykształcenie wyższe,  •  Praktyczna wiedza z zakresu przewozu i techniki motoryzacyjnej,  •  Minimum 3 letnie udokumentowane doświadczenie zawodowe powyższego zakresu,  •  Umiejętność planowania i organizacji pracy...
jmmst.com -
Biuro Rzeczoznawcze Pachucki-Straszyn
Biuro Rzeczoznawcze Pachucki jest zespołem ekspertów z długoletnim doświadczeniem. Realizujemy ekspertyzy w zakresie techniki samochodowej, kosztorysy i wyceny pojazdów, jachtów, maszyn i urządzeń oraz pozostałych środków technicznych. Aktualnie...
trojmiasto.pl -