Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Wipasz

Praca Wipasz

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Wipasz
WIPASZ SPÓŁKA AKCYJNA-Mława
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Inne wymagania: wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejetność pracy w zespole, zaświadczenie kwalifikacyjne do...
aplikuj.pl -
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: średnie zawodowe  •  Uprawnienia: pracy w zespole (zdolności interpersonalne)  •  Inne wymagania: sprawność manualna, gotowość do pracy w systemie zmianowym  •  Przeznaczone...
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe  •  Uprawnienia: planowanie i organizacja pracy własnej,praca w zespole  •  Inne wymagania: 3 miesiące doświadczenia zawodowego w pracy na...