Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • Zakład Ubezpieczeń Społecznych

Praca Zakład Ubezpieczeń Społecznych

1 - 3 z 3
1 - 3 z 3
Wyniki wyszukiwania - Praca: Zakład Ubezpieczeń Społecznych
Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Płocku-Płock
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)  •  Inne wymagania: Wymagania niezbędne:  •  wykształcenie wyższe Mile widziane:  •  wykształcenie wyższe (ekonomia, prawo, finanse, administracja,...
aplikuj.pl -
KENT-PAK OPAKOWANIA sp. z o.o.-Bardo
pomocniczych w tym ewidencji środków trwałych; Przygotowywanie przelewów bankowych; Kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, GUS; Inne prace zlecone przez bezpośredniego przełożonego Nasze wymagania Doświadczenie zawodowe...
jmmst.com -