Filtry
Otrzymuj oferty
Sortuj
  • Trafność
  • Data publikacji
Firma
  • ZARMEN

Praca ZARMEN

1 - 2 z 2
1 - 2 z 2
Wyniki wyszukiwania - Praca: ZARMEN
ZARMEN Sp. z o.o.-Piekary Śląskie
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny WYMAGANIA:  •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe  •  Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (preferowane: obróbka skrawaniem), umiejętność czytania rysunku technicznego,...
aplikuj.pl -
ELEKTROBUDOWA sp. z o.o.-Warszawa
i stacji kontenerowych dla sektora elektroenergetycznego i przemysłu., , ELEKTROBUDOWA Sp. z o.o. wchodzi w skład GRUPY ZARMEN – lidera na rynku kompleksowego wykonania inwestycji przemysłowych i jednej z największych grup budownictwa przemysłowego w Polsce...
jmmst.com -