HR Business Partner

Michael Page | Września | 180 000 zł/rok | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z branży automotive, posiadająca rozpoznawalny na skalę światową produkt i technologię jego wytwarzania. Spółka jest w fazie ciągłego wzrostu i zwiększania portfolio klientów na terenie Europy.

Opis stanowiska
 •  realizacja projektów z zakresu szkoleń, rozwoju oraz rekrutacji,
 •  onboarding, offboarding, ocena okresowa, planowanie sukcesji,
 •  usprawnianie komunikacji wewnętrznej,
 •  współtworzenie i realizacja planu budowania dobrego wizerunku Pracodawcy,
 •  podejmowanie działań zmierzających do podnoszenia zaangażowania i efektywności pracowników,
 •  wdrażanie narzędzi wspomagających zarządzanie zespołami,
 •  budowanie systemów motywacyjnych i premiowych,
 •  budowanie pozytywnego wizerunku pracodawcy,
 •  analiza wskaźników HR, prezentowanie wniosków oraz rekomendowanie działań naprawczych i rozwojowych.

Profil kandydata
 •  doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w środowisku produkcyjnym,
 •  doskonałe umiejętności interpersonalne,
 •  bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
 •  znajomość programów w pakiecie MS Office,
 •  samodzielność w działaniu, kreatywność, odpowiedzialność, dobra organizacja pracy,
 •  umiejętność pracy w dynamicznym i zmiennym otoczeniu,
 •  kreatywność w rozwiązywaniu problemów i innowacyjne podejście do projektów HR.

Oferujemy
 •  praca w dynamicznie rozwijającej się organizacji o globalnym zasięgu,
 •  możliwość rozwoju działu HR w ramach budujących się struktur,
 •  atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji i zdobytego doświadczenia,
 •  realny wpływ na wygenerowanie ponadprzeciętnych wyników i uzyskanie konkurencyjnej pozycji na rynku,
 •  pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, benefity świąteczne, dofinansowanie do zajęć sportowych, dofinansowanie szkoleń i kursów.