Kierownik Produkcji ( potencjał rozwoju w strukturach )

Michael Page | Nowa Sól | michaelpage.pl |
O naszym kliencie

Nasz Klient to firma międzynarodowa, zlokalizawana w okolicy Nowej Soli. Nasz Klient produkuje w branży automotive dla Klientów OEM.

Opis stanowiska
 •  Zarządzanie procesami produkcyjnymi w organizacji w tym rozwój pracowników i zespołu
 •  Odpowiedzialność za osiąganie i doskonalenie wyników QCDP (Jakość, Koszt, Dostawa, Ludzie) zakładu
 •  Zarządzanie organizacyjne i dyscyplinarne pracownikami w podległych działach
 •  Zarządzanie produkcją w oparciu o wskaźniki
 •  Rozwój organizacji w ramach narzędzi Lean Manufacturing i continuous improvement
 •  Planowanie produkcji i odpowiedzialność za logistykę
 •  Reprezentowanie zakładu w trakcie wizyt klientów i innych gości

Profil kandydata
 •  Wykształcenie wyższe, techniczne
 •  Dobra znajomość języka angielskiego i mile widziana znajomość języka niemieckiego
 •  Doświadczenie w zarządzaniu personelem
 •  Znajomość procesów montażowych
 •  Znajomośc procesu wtrysku tworzyw sztucznych mile widziana
 •  Doświadczenie w zarządzaniu produkcją w zakładzie z branży motoryzacyjnej
 •  Mile widziane doświadczenie w pracy w międzynarodowej organizacji średniej wielkości

Oferujemy
 •  pakiet benefitów
 •  pracę w międzynarodowym środowisku
 •  dodatki socjalne
 •  możliwość rozwoju zawodowego, rozwój kompetencji wraz ze wzrostem zakładu
 •  konkurencyjne wynagrodzenie