Serwisant silników tłokowych

HAYS POLAND Sp. z o.o. | Wielkopolskie | www.jobs.pl |

lokalizacja: wielkopolskie
numer referencyjny: 1185321/jobs.pl
forma zatrudnienia: Praca czasowa

W związku z rozwojem naszego klienta, firmy z branży automatyki przemysłowej o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy osób na stanowisko: Asystent serwisanta / serwisant ds. silników tłokowych

Poszukujemy osoby z województwa wielkopolskiego, zachodniopomorskiego lub lubuskiego. Jest to praca w systemie zdalnym, ponieważ siedziba firmy znajduje się w Krakowie. Firma oferuje miesięczne stacjonarne szkolenie. Po tym okresie pracownik stacjonuje u siebie i stamtąd wyjeżdża na obiekty w zachodniej Polsce, celem dokonania serwisu.

Zakres obowiązków:

 •  Serwisowanie silników kogeneracyjnych
 •  Wykonywanie okresowych przeglądów agregatów
 •  Remonty silników kogeneracyjnych
 •  Uruchamianie kogeneracji
 •  Udzielanie wsparcia technicznego klientom

Wymagania:

 •  Wykształcenie - techniczne, najlepiej mechaniczne ze znajomością elementów elektryki
 •  Praktyczna umiejętność naprawy urządzeń mechanicznych (silniki spalinowe, gazowe
 •  MS Office - Word i Excel
 •  Prawo jazdy kat. B - czynne
 •  Dodatkowym atutem będzie: świadectwo kwalifikacji SEP grupa 1,2,3
 •  Wymagana podstawowa znajomość słownictwa technicznego w języku angielskim lub niemieckim

Oferujemy:

 •  Umowa o pracę
 •  Benefity pozapłacowe, m. in. prywatną opiekę medyczną, kartę multisport, ubezpieczanie grupowe
 •  samochód służbowy
 •  niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon, analizatory, narzędzia specjalistyczne)

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.

hays.pl

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361