Kurier/kierowca

ALEX Marcin Rzeźnik | Ujrzanów | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
 •  Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
 •  Inne wymagania: doświadczenia w prowadzeniu pojazdu typu BUS (mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku), wysokiej kultury osobistej i nastawienia na profesjonalną obsługę klienta, chęci do pracy i poznawania nowych rzeczy, dyspozycyjności, znajomości obsługi urządzeń typu smartphone czy nawigacja, dodatkowym atutem będzie status studenta lub ucznia
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: - stawka miesięczna, premie za dobrą jakość pracy
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną