Inżynier budowy w dziale budżetowania

Murapol Architects Drive S.A. | Bielsko-Biala | www.jobs.pl |

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (śląskie)
Numer referencyjny: Bielsko Biała/jobs.pl

Twój zakres obowiązków
 •  Uczestnictwo w analizie dokumentacji projektowej oraz optymalizacji rozwiązań projektowo-technologicznych
 •  Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, kalkulacji i wycen wskaźnikowych dla planowanych inwestycji
 •  Współpraca z kierownikami i inżynierami budów w zakresie merytorycznym sporządzanych przedmiarów
 •  Uczestnictwo w zespołowym tworzeniu modeli 3D budynków w programie Revit
 •  Weryfikacja wysokości kosztów i poprawności kalkulacji budżetowej dla analizowanych nieruchomości

Nasze wymagania
 •  Wykształcenie wyższe techniczne (minimum 3. rok studiów) - budownictwo lub pokrewne
 •  Znajomość podstawowych programów inżynierskich (AutoCad)
 •  Umiejętność czytania dokumentacji projektowej
 •  Znajomość procesów inwestycyjnych

Mile widziane
 •  Znajomość programu Revit 3D
 •  Doświadczenie w przedmiarowaniu, kosztorysowaniu inwestycji

To oferujemy
 •  Naukę oprogramowania w stopniu zaawansowanym : Revit, AutoCad, Excel
 •  Możliwość zdobycia wymaganej praktyki zawodowej pod uprawnienia budowlane
 •  Ciekawą i ambitną pracę w młodym zespole inżynierów
 •  Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie prowadzenia procesu budowlanego, począwszy od zakupu działki do oddania budynku do użytkowania
 •  Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie rynkowych kosztów poszczególnych prac budowlanych
 •  Możliwość zdobycia wiedzy w zakresie rozwiązań projektowych i technologicznych wykorzystywanych w procesie budowlanym
 •  Przyjazną atmosferę oraz bieżące wsparcie merytoryczne w zakresie obowiązków służbowych
 •  dofinansowanie zajęć sportowych
 •  prywatna opieka medyczna
 •  dofinansowanie szkoleń i kursów
 •  ubezpieczenie na życie
 •  spotkania integracyjne
 •  firmowa drużyna sportowa
 •  program emerytalny
 •  kawa / herbata
 •  napoje
 •  paczki świąteczne
 •  program rekomendacji pracowników