Specjalista ds. Planowania i Dystrybucji

Somfy | Niepołomice | jobs.smartrecruiters.com |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Pełny etat

Opis firmy

SOMFY jest zaufanym partnerem w dziedzinie automatyzacji systemów otwierania i zamykania w domach i budynkach, pragnie stanowić inspirację nowych sposobów życia dla wszystkich.

Ta francuska, rodzinna i niezależna grupa od momentu powstania nieustannie się rozwija, od 50 lat jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie automatyki domowej.

Innowacyjność przyświeca nam na co dzień i gwarantuje doskonałość naszych rozwiązań.

Jesteśmy obecni w 59 krajach, posiadamy 8 zakładów produkcyjnych i 17 ośrodków badawczo-rozwojowych.

Dbając o dobro naszych 7 000 pracowników, staramy się zapewnić im długoterminowe zatrudnienie poprzez mobilność wewnątrz firmy i rozwój umiejętności.

Wspieramy różnorodność i integrację, opierając się na silnej kulturze korporacyjnej.

Opis stanowiska
 •  współpraca z dostawcami i zamawianie produktów gotowych w oparciu o zamówienia klienta i prognozy długoterminowe
 •  monitorowanie i zarządzanie zapasami w magazynie zewnętrznym oraz planowanie regularnych uzupełnień
 •  monitorowanie łańcucha dostaw w oparciu o ustalone wskaźniki i samodzielne podejmowanie działań w celu optymalizacji zapasu
 •  analiza zmian i poprawności planów sprzedaży, koordynowanie procesu planowania długoterminowego
 •  nadzór nad wysyłkami eksportowymi wraz z przygotowywaniem niezbędnych dokumentów, współpraca z agencją celną
 •  dbałość o utrzymywanie wysokiego poziomu obsługi klienta
 •  kontakt z klientami informowanie o postępach dostępności produktów, możliwych terminach dostawy i weryfikacja priorytetów wysyłkowych
 •  aktywny udział w projektach logistycznych centrum dystrybucyjnego, wsparcie Managera we wdrażaniu rozwiązań, narzędzi, procedur logistycznych

Kwalifikacje
 •  dobra znajomość języka angielskiego
 •  doświadczenie w obszarze logistyki magazynowej i zarządzania zapasami
 •  znajomość dokumentacji magazynowej i transportowej
 •  doświadczenie we współpracy z podwykonawcami
 •  dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
 •  samodzielność i umiejętność przewidywania i podejmowania inicjatyw w zależności od sytuacji i potrzeb
 •  doskonała organizacja pracy
 •  znajomość Baan i / lub SAP będzie dodatkowym atutem

Dodatkowe informacje
 •  zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
 •  work life-balance, elastyczny czas pracy
 •  możliwość pracy zdalnej w systemie hybrydowym
 •  wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
 •  stabilne warunki zatrudnienia
 •  dopłaty do posiłków oraz napojów
 •  znakomita atmosfera w pracy
 •  benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa Medicover Sport, prywatna opieka medyczna, etc.)

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters.

Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.

Jestem zainteresowany(a)Polityka prywatnościZnak firmowy