Pozostali mechanicy pojazdów samochodowych

AUTO-SZYBY GRZEGORZ GAJEK | Katowice | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
 •  Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B,Sumienność,Wysoka kultura osobista,Dokładność,Umiejętność obsługi komputera,Dobra organizacja pracy własnej,Komunikatywność
 •  Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe w dowolnym kierunku. Wymagana umiejętność naprawy felg samochodowych. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, ale niekonieczne (istnieje możliwość przyuczenia). Mile widziana znajomość zagadnień z zakresu mechaniki samochodowej oraz wulkanizacji. Wymagana systematyczność w pracy oraz umiejętność pracy samodzielnej i w zespole.
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 5600 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek na okres próbny jednego miesiąca. Docelowo praca na stałe (na czas nieokreślony). Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną