Asystent Pracownia Badań Chemicznych w Zakładzie Higieny Weterynaryjnej w Warszawie

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

 •  praca laboratoryjna,
 •  w miarę potrzeb wyjazdy służbowe w celach szkoleniowych,
 •  kontakt ze szkodliwymi czynnikami chemicznymi,
 •  praca w szczególnie trudnych warunkach środowiskowych,
 •  obsługa sprzętu laboratoryjnego,
 •  praca w godzinach 8.15-16.15,
 •  kontakt z klientem zewnętrznym,
 •  umiarkowany wysiłek fizyczny,
 •  hałas nie przekraczający NDN,
 •  budynek ZHW w Warszawie przy ul. Lechickiej 21, w którym znajduje się pracownia laboratoryjna jest częściowo dostosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych - winda przy schodach wejściowych,
 •  Pracownia Badań Chemicznych zlokalizowana jest na II pietrze,
 •  wewnątrz budynku brak jest windy i podjazdów,
 •  pomieszczenia higieniczno-sanitarne nie są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych,
 •  Przyjmuje i ocenia próbki dostarczone do Pracowni, przygotowuje próbki do badań, wykonuje badania, opracowje, raportuje, zatwierdza wyniki, generuje i autoryzuje sprawozdania z badań zgodnie z trybem ustalonym w Systemie Zarządzania Jakością.
 •  Realizuje program potwierdzania ważności wyników.
 •  Współuczestniczy w procesie walidacji/weryfkacji metod badawczych.
 •  Prowadzi na bieżąco zapisy dotyczące wykonywanych badań.
 •  Uczestniczy w przygotowaniu zapotrzebowania na sprzęt, odczynniki i materiały niezbędne do wykonywania badań w Pracowni.
 •  Sprawdza wyposażenie stosowane przy wykonywaniu badań i prowadzi zapisy z wykonywanych sprawdzeń.
 •  Przygotowyje dane do sporządzania sprawozdań z liczby wykonanych badań w Pracowni.
 •  Przygotowuje materiały i odczynniki niezbędne do wykonania badania.

WYMAGANIA:

 •  wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej (chemiczne, biologiczne, zootechniczne, technologia żywności i żywienia, rolnicze, analityczne, farmaceutyczne, biotechnologiczne)
 •  doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w laboratorium
 •  znajomość technik laboratoryjnych stosowanych w Laboratorium
 •  znajomość obsługi wyposażenia laboratoryjnego
 •  W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później. Osoba wybrana do zatrudnienia będzie musiała złożyć oświadczenie lustracyjne, jeśli urodziła się przed 1 sierpnia 1972 r.
 •  w przypadku lekarza weterynarii - prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
 •  Posiadanie obywatelstwa polskiego
 •  Korzystanie z pełni praw publicznych
 •  Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
 •  wykształcenie: brak
 •  co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia zawodowego w laboratorium chemicznym
 •  znajomość normy PN-EN ISO 17025 i umiejętność jej wykorzystania w laboratorium
 •  umiejetność pracy w zespole, komunikatywność, dokładność, samodzielność

OFERUJEMY:

 •  Indywidualny rozkład czasu pracy
 •  Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
 •  Miejsce parkingowe na terenie urzędu
 •  Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
 •  Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
 •  Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
 •  Możliwość skorzystania z niskoprocentowej pożyczki mieszkaniowej
 •  Wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej
 •  Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
 •  Nagrody jubileuszowe
 •  Możliwości rozwoju zawodowego
 •  Regularnie wypłacane wynagrodzenie
 •  Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw."trzynastka")
 •  Możliwość dofinansowania do zakupu okularów korekcyjnych