Sales Manager

Randstad Polska Sp. z o.o. | Koszalin | www.jobs.pl |
Jesteś doświadczonym sprzedawcą, a może miałeś/miałaś już okazję sprawdzić się na stanowisku kierowniczym? Cenisz sobie dużą samodzielność w działaniu oraz nie boisz się nowych wyzwań? Mamy ofertę idealną dla Ciebie!

Nasz Klient, firma z kapitałem zagranicznym, poszukuje Sales Managera, który zajmie się rozwojem biznesowym oddziału znajdującego się w Koszalinie. Osoby, która zadba o promocję działań, zbuduje jakościowe relacje z klientami oraz pomoże osiągnąć pełnię potencjału firmy.

Jeśli potrzebujesz nowych wyzwań, jesteś osobą samodzielną oraz kreatywną oraz w pracy stawiasz na jakościowe relacje - aplikuj i porozmawiajmy!

Nr ref.: 275/1/2024/JC/jobs.pl Koszalin (zachodniopomorskie)

Oferujemy
 •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
 •  bonus roczny,
 •  możliwość wykorzystywania języka obcego,
 •  samodzielne stanowisko, które pozwoli Ci mieć czynny udział w rozwoju oddziału naszego Klienta

Zadania
 •  czynny rozwój oddziału firmy,
 •  poszerzanie sieci kontaktów,
 •  utrzymywanie i budowanie relacji biznesowych z klientami,
 •  planowanie i tworzenie działań marketingowych we współpracy z agencją,
 •  wdrażanie i egzekwowanie strategii rozwoju oddziału,
 •  monitorowanie lokalnego rynku.

Oczekujemy
 •  doświadczenia w obszarze sprzedaży - minimum 2 lata,
 •  mile widziane doświadczenie w sprzedaży w branży rolniczej,
 •  znajomości technik sprzedażowych,
 •  mile widziane doświadczenie w obszarze marketingu,
 •  doświadczenie na stanowisku kierowniczym będzie atutem,
 •  znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B1,
 •  gotowości do wyjazdów służbowych,
 •  prawa jazdy kat. B,
 •  samodzielności w działaniu,
 •  nastawienia na cel, rzetelności oraz kreatywnego podejścia.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia