Cieśla

SOLNEST sp. z o.o. | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na czas określony
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: średnie zawodowe
 •  Inne wymagania: Przygotowanie stanowiska pracy, czyszczenie, skręcanie form, montowanie konstrukcji drewnianych, sprzątanie miejsca pracy.

Wynagrodzenie w zależności od miejsca wykonywania pracy/ Niemcy , szczegóły bezpośrednio u pracodawcy. (około 1800 Euro/1900Euro netto zależne od klasy podatkowej w Niemczech).
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie w zależności od miejsca wykonywania pracy/ Niemcy , szczegóły bezpośrednio u pracodawcy. (około 1800 Euro/1900Euro netto zależne od klasy podatkowej w Niemczech).
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową