Pomocnik montera

ManpowerGroup Sp. z o.o. | Poznań | www.jobs.pl |
Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu.
Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy: Poznań (wielkopolskie) | Numer ref. 11865/jobs.pl

Zadania:

 •  Wykonywanie prac pomocniczych przy montowaniu, demontowaniu przebudowywaniu rusztowań na zewnątrz i wewnątrz obiektów
 •  Przetransportowywanie elementów rusztowania ze składu elementów na budowie na miejsce montażu
 •  Sortowanie, czyszczenie i układanie elementów rusztowania

Wymagania:

 •  Chęć nauki nowego zawodu oraz zdobycia doświadczenia

Oferujemy:

 •  Stawkę od 13,60 €/godz. brutto do 18,02 € /godz. brutto
 •  3 dniowy kurs na pomocnika montera rusztowań z gwarancją zatrudnienia!
 •  Zatrudnienie bezpośrednio u naszego Klienta
 •  Transport na miejsce pracy i dobry standard zakwaterowania
 •  Regularne zjazdy do Polski
 •  System poleceń - poleć znajomego, a dostaniesz nawet do 3000zł brutto!
 •  Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji (kursy, szkolenia, certyfikaty, naukę języków obcych, dofinansowanie do dalszego kształcenia)
 •  Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie wczasów, biletów do kina, teatru, na basen itp.),

Miejsce pracy: Holandia/Belgia/Niemcy