Specjalista ds. serwisu

Randstad Polska Sp. z o.o. | Poznań | www.jobs.pl |
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy, która dostarcza rozwiązania w zakresie ochrony przeciwpożarowej stosowane między innymi w zakładach centrach logistycznych, biurach i budynkach administracyjnych poszukuję Specjalisty ds. Serwisu. Jeżeli posiadasz doświadczenie, jako Serwisant, masz prawo jazdy oraz gotowość do wyjazdów służbowych,może to być dla Ciebie szansa na dalszy rozwój.
Nie zwlekaj - aplikuj!

Nr ref.: /503/11/2023/NL/jobs.pl Poznań (wielkopolskie)

Oferujemy
 •  elastyczny czas pracy
 •  samochód służbowy z kartą paliwową
 •  stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
 •  atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premię roczną
 •  szkolenia wewnętrzne
 •  prywatną opiekę medyczną
 •  kartę Multisport
 •  prywatne ubezpieczenie na życie

Zadania
 •  obsługa instalacji bezpieczeństwa pożarowego na przydzielonym obszarze (promień działania do 250-300km od miejsca zamieszkania)
 •  obsługa i konserwacja instalacji ppoż.
 •  montaż, naprawa i uruchamianie instalacji ppoż.
 •  doradztwo techniczne
 •  raportowanie z wykonanych prac

Oczekujemy
 •  wykształcenia min. średniego technicznego, preferowane wyższe
 •  min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku, niekoniecznie w branży
 •  prawa jazdy kat. B
 •  gotowości do pracy wyjazdowej (promień działania do 250-300km od miejsca zamieszkania)
 •  mile widziane uprawnienia SEP
 •  mile widziana możliwość pracy na wysokości oraz doświadczenie w obsłudze podestów samojezdnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia