Pracownik produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o. | Strzelce Opolskie | www.jobs.pl |
Nowoczesny zakład produkcyjny w Kędzierzynie-Koźlu poszukuje pracowników produkcji. Firma ma 25-letnie doświadczenie i dba o środowisko oferując ekologiczne rozwiązania rynkowe. Zainteresuje Cię konkurencyjne wynagrodzenie, przyjazna atmosfera w pracy i stabilność zatrudnienia.
Zadania na stanowisku: przyjęcie surowców do produkcji, obsługa urządzeń i kontrola jakości gotowych produktów.

Dojedziesz szybko pociągiem / autobusem lub autem (na miejscu bezpłatny parking).

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" na numer 725 300 308.

Nr ref.: 154/3/2024/AŁ/jobs.pl Strzelce opolskie (opolskie)

Oferujemy
 •  umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
 •  wynagrodzenie miesięczne od 5300 zł do 6200 zł brutto
 •  dofinansowanie 300 zł do posiłków
 •  możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń organizowanych przez firmę
 •  benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne
 •  możliwość awansu zawodowego

Zadania
 •  przyjęcie surowców do produkcji
 •  obsługa urządzeń i monitorowanie procesu produkcyjnego
 •  pobieranie prób do badań kontrolnych

Oczekujemy
 •  chęci długotrwałej współpracy
 •  doświadczenie w pracy na produkcji
 •  gotowość do pracy zmianowej
 •  pozytywnego nastawienia :)

Zgłoś się przez formularz pod przyciskiem Aplikuj lub wyślij SMS o treści "Kędzierzyn" pod numer 725 300 308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia