Pracownik magazynu w Jobman

Jobman | Otwock | students.pl |
Ta oferta pracy nie jest już dłużej dostępna w Twoim kraju.

Jobman Sp. z o.o. marka należąca do JobmanGroup Sp. z o.o. - Agencji Pracy Tymczasowej działającej na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku :

Pracownik magazynu

Miejsce pracy : Otwock

OBOWIĄZKI :

 •  dbanie o czystość na sali
 •  dbanie o ekspozycję towaru
 •  inwentaryzacja
 •  kontrola jakości
 •  przyjmowanie dostaw
 •  rozładunek / załadunek towarów

WYMAGANIA :

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli :

 •  jesteś dyspozycyjny / a i gotowy / a do pracy zmianowej oraz w weekendy
 •  potrafisz pracować w zespole
 •  mile widziane doświadczenie na stanowisku magazyniera

OFERUJEMY :

 •  umowę cywilnoprawną
 •  stawkę 28zł brutto / h
 •  możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia
 •  obsługę administracyjną on-line (wszystkie formalności załatwiane bez wychodzenia z domu)
 •  wynagrodzenie w systemie miesięcznym
 •  konkursy dla pracowników.

DODATKOWE INFORMACJE

Aplikacje powinny zawierać klauzulę : "Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest JobmanGroup Sp.

z o.o. z siedzibą w Krakowie, ul. Bociana 22a, 31-231 Kraków moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na oferowane stanowisko.

Mając na względzie, iż oferta dotyczy pracy tymczasowej na rzecz pracodawcy użytkownika, którym jest klient Administratora, rozumiem i akceptuję fakt iż celem przeprowadzenia rekrutacji niezbędnym jest udostępnienie moich danych temu pracodawcy użytkownikowi".