Pomoc kuchenna k/m

POLSKA GRUPA SW PRZEDSIĘBIORSTWO PAŃSTWOWE | Warszawa | www.aplikuj.pl |
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Umowa o pracę na okres próbny
WYMAGANIA:

 •  Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: Kucharz
 •  Zawody: Pozostali kucharze
 •  Języki: polski, w mowie
 •  A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie
 •  A2 - niższy średnio zaawansowany
 •  Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie na poziomie średnim lub zawodowym - gastronomiczne (kucharz). Umiejętność pracy pod presją czasu i organizacji pracy własnej; sumienność, pracowitość. Preferowane doświadczenie w pracy na stanowisku pomocy kuchennej. Komunikatywna znajomość języka polskiego.

[Kontakt: Kierownik Działu Handlowego/zastępca Kierownika Działu Handlowego, tel.tel. 609 447 644 lub 605 343 177]

Administratorem danych osobowych zawartych w dokumentach składanych w związku z ubieganiem się o zatrudnienie jest Polska Grupa SW Przedsiębiorstwo Państwowe z siedzibą przy ul. Kocjana 3, 01-473 Warszawa. Kontakt z inspektorem ochrony danych realizowany jest za pośrednictwem adresu: iod@pgsw.pl. Pełna klauzula informacja znajduje: www.pgsw.pl/praca-dolacz-do-nas/klauzula-informacyjna
 •  Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

OFERUJEMY:

 •  Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 400 PLN
 •  Opis wynagrodzenia: + dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz pakietu sportowego

+ ZFŚS
 •  System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną